محسن بزرگی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه آیا باشگاه به حکم انضباطی حنیف عمران‌زاده اعتراض می کند ، گفت: با توجه به اتمام ساعت اداری امروز، فردا به حکم صادره با وجود قطعی بودن آن اعتراض خواهیم کرد.

وی در خصوص دلایل این اعتراض گفت: تصور ما این است که با محرومیت عمران‌زاده باشگاه استقلال هم متضرر شده است. این بازیکن 90 دقیقه فحاشی شنیده و تحت تاثیر فحاشی‌های ممتد صورت گرفته ، آن مصاحبه را انجام داده است.

بزرگی در ادامه تاکید کرد: ما هرگز مصاحبه حنیف عمران زاده را بعد از پایان بازی تائید نمی‌کنیم و اتفاقا از بازیکنان خواسته بودیم هرگز مصاحبه‌های احساسی انجام ندهند اما با توجه به اینکه در طول مسابقه در حق این بازیکن توسط تماشاگران کم لطفی صورت گرفت، به این حکم اعتراض داریم.

بزرگی افزود: باشگاه استقلال همواره سعی دارد به قانون احترام بگذارد و کمیته انضباطی ما هم در تلاش است که از اتفاقات این چنینی جلوگیری کند اما قطعا باید شرایط یک بازیکن را بعد از این همه فحاشی علیه خود و خانواده‌اش در نظر گرفت. با این شرایط فردا به این حکم اعتراض خواهیم کرد هرچند که حکم صادره قطعی باشد.

get cialis now

Back to Top

Template Design:Dima Group