خدمات ما :

خدمات آنلاین:

مشاوره حقوقی اینترنتی با رعایت ضوایط مربوطه »»»»»»» کلیک کنید

رزرو وقت مشاوره اینترنتی »»»»»»» کلیک کنید

 

 

حقوقی

تخليه و تحويل اعيان مستاجره مسكوني ، اداري و تجاري و ساير اماكن استيجاري (آموزشگاهها ، خوابگاهها ، اراضي زراعي و غيره) ومطالبه اجور معوقه و تعديل اجاره ، رفع تصرف عدواني ، خلع يد و قلع و قمع بناء همراه با مطالبه اجرت المثل ايام تصرف و اجور معوقه ، طرح و تعقيب دعوي مربوط به الزام فروشنده به تنظيم سند رسمي بنام خريدار ، تفكيك ، تقسيم ، افراز و فروش املاك مشاعي ، تنظيم مبايعه نامه‌هاي عادي و رسمي و فسخ هرگونه مبايعه نامه ، انجام كليه معاملات به وكالت از طرف فروشنده يا خريدار يا موجر و مستاجر در خصوص مستغلات و اراضي با هرگونه كاربري مسكوني ، اداري ، تجاري ، زراعي و صنعتي، طرح دعاوي در زمينه عقود معينه و يا غير معينه در قانون مدني .

کيفری

خيانت در امانت ،كلاهبرداري ، جعل و استفاده از سند مجعول ، قتل شبه عمد (ناشي از سوانح رانندگي) ، ترك انفاق ، انتقال مال غير و دعاوي مربوط به سايرعناوين مجرمانه .

خانواده

طلاق ، طلاق توافقي ، فسخ و ابطال نكاح ، تنفيذ احكام طلاق كه توسط مراجع قضائي بيگانه صادر شده‌اند ، فرزند خواندگي ، مطالبه نفقه ، دعوي تمكين ، مهريه ، استرداد جهيزيه ، حضانت فرزندان ، بذل مدت و انحلال نكاح در عقد منقطع وغيره .

وصيت و ارث

اخذ گواهي حصر وراثت ، تنظيم وصيت نامه عادي و رسمي ، مهر و موم و تحرير تركه متوفي ، تنظيم تقسيم نامه عادي و رسمي بين وراث ، دفاع از صحت و اصالت وصيت نامه عادي ، تقسيم و فروش اموال منقول وغيرمنقول متوفي موضوع اختلاف بين وراث ، نصب و عزل قيم و غيره .

تجاری

دعاوي مربوط به سفته ، برات ، چک ، دعاوي ورشكستگي ،

دعاوی مربوط به شرکتهای تجاری و غيره .

• طرح و دفاع از دعاوی مربوط با اصل 49 قانون اساسی طرح و تعقيب دعاوي مربوط به مصادره اموال در دادگاه انقلاب اسلامي ، طرح دعوي به خواسته رفع توقيف و يا اعمال مستثنيات حكم به منظور كسب مجوز انتقال آنها به غير

امور قراردادها

تهیه وتنظیم هرگونه قرارداد در عقود معین و غیرمعین و همچنین نظارت براجرای مفاد قراردادها اعم از بیع ، مشارکت ، اجاره نامه ، مضاربه ، جعاله ، مساقات و غیره

امور ثبتی

ثبت شرکتها و موسسات غیرانتفاعی ، انجام امور مرتبط با مالكيت صنعتي و معنوي ،‌ثبت هرگونه شركت خارجي (شعبه و يا نمايندگي) ، ثبت هرگونه مشاركت و يا ثبت شركتهاي خارجي با سرمايه‌ خارجي با استفاده از قانون تشويق و حمايت از سرمايه گذاري خارجي ، ثبت تغييرات (در سهام ، سهم الشركه ، سهامداران ، شركاء و غيره ) ، انحلال و حالت تصفيه .

حقوق بانکی

طرح و دفاع از دعاوی مربوط به قراردادهای تسهیلاتی بانکها و موسسات مالی و اعتباری و اجرائیه های اسناد رهنی در مراجع قضایی و ثبتی .

داوری

قبول داوری داخلی و بین المللی و انجام داوری قبل یا بعد از بروز اختلاف در هر مرحله از رسیدگی و صدور رای لازم الاجراء داوری .

Back to Top

Template Design:Dima Group